FOTO-2021-1

MATYS

DJ Matys – to czołowa postać na Polskiej scenie klubowej. Jako jeden z pierwszych polskich dj-ów zasłynął wspólnymi nagraniami z gwiazdami światowego formatu. W swojej wieloletniej karierze ma za sobą rezydentury oraz występy w niezliczonej ilości klubów.

Jego utwory „Orgasm” i „AM 2 PM” uzyskały status kultowych. Dorobek artystyczny Matysa to także występy na największych festiwalach muzyki klubowej w naszym kraju, w tym wielokrotnie na „Sunrise Festival” w Kołobrzegu.

Znany  ze współpracy z wieloma producentami, w tym między innymi z Cj Stone. Twórca bardzo popularnych audycji video „Mainstage”, które sukcesywnie realizuje ze swojego studia w Chorzowie. Jego sety to prawdziwa mieszanka najlepszych klubowych brzmień czego dowodem jest liczna rzesza fanów bawiących się na imprezach z jego udziałem.

IMG_9547

DIABLLO

Diabllo aka Coorby - to jeden z czołowych polskich dj-ów, który dzięki swojej pasji i miłości do muzyki od ponad 30 lat kontynuuje swoją przygodę za konsoletą, zamieniając ją w pasmo niekończących się sukcesów. Konsekwentny w swoich muzycznych poszukiwaniach ceni sobie wszechstronność, czym powoduje, że w jego setach można usłyszeć najlepsze brzmienia z takich gatunków jak trance, progressive house, tech house, bass house oraz electro. Jeden z niewielu polskich dj-ów kultywujących do dziś dnia granie z czarnych płyt. Oprócz wyjątkowej kolekcji vinyli, jego ogromny dorobek to między innymi rezydentura w prestiżowych polskich klubach, m.in. Arena Club Izbica Kujawska oraz wielokrotne występy w klubach w Polsce, Ukrainie, Niemczech, Holandii, Anglii, Włoszech, Irlandii, USA oraz na Ibizie. Stały uczestnik największych klubowych festiwali - wliczając w to prestiżowy Sunrise Festiwal.

Dj i producent, wydający pod aliasem Coorby oraz w duecie Emdi & Coorby. Po wydanym w 2017 roku, w Armadzie utworze "Be Alone", współtwórca remixów "I Got You" Bebe Rexha oraz "Don't You Worry Child" SHD, z których pierwszy z wynikiem ponad 3 milionów, a drugi z wynikiem ponad miliona wyświetleń w pierwszych dwóch tygodniach, są do dziś prezentowane w legendarnym Trap Nation. Jest także współtwórcą utworu "Lonewolf" wydanego z wielkim powodzeniem w NCS wspólnie z Emdim oraz Kristi-Leah. "Lonewolf" nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością odtworzeń na YouTube.

Ponadto założyciel agencji bookingowej Clubsound Management, organizator Mistrzostw Polski Dj-ów Clubsound DJ’s CUP, a także prezenter w cotygodniowych audycjach video ze studia Clubsound TV. Jest również autorem popularnego podcastu Top Selection, prezentowanego w każdą niedzielę w Clubsound TV. Od 2011 roku w składzie agencji „MDT Production”.

DSC08144_v2_face2_final

jay bAE

Jay Bae - terapia muzyczna zawierająca najbardziej zakręcone dźwięki serwowana z odpowiednią mocą objawia się wysoką skutecznością, a jego pacjenci nierzadko miewają nawrót choroby, jakim jest potrzeba przyswojenia kolejnej dawki pokręconych rytmów. Energia i moc dawkowana umiejętnie zza konsolety, często podawana wstrząśnięta, czasami zmieszana w najróżniejsze wariacje muzyczne pozostawia trwałe znamiona w gustach muzycznych. Niebanalny, nieprzewidywalny, zawsze dobrze przyswajany…Jay Bae.

KC_2

Krzysztof Chochlow

Krzysztof Chochlow – KC jest jednym z najbardziej utalentowanych, doświadczonych producentów polskiej sceny klubowej. Od roku 2000 w czasie swojej muzycznej podróży eksperymentował między różnymi stylami muzycznymi EDM, nigdy jednak nie odrywając się od swojego charakterystycznego brzmienia, za które jest tak ceniony i uwielbiany przez klubowiczów. Podczas swoich występów często łączy klasyczne motywy z nowoczesnym brzmieniem.

Jego talent został zauważony przez Insomniac Events - organizatorów najważniejszych festiwali muzyki tanecznej na świecie, którzy wyróżnili go w ramach projektu Discovery i zaprosili na największy festiwal muzyki elektronicznej Electric Daisy Carnival (EDC) w Las Vegas, aby zaprezentował swój set. W czasie swojej wieloletniej kariery Krzysztof wydał oficjalnie wiele nietuzinkowych produkcji, część z nich w pierwszoligowych wytwórniach takich jak Armada, Black Hole czy Fraction. Wiele nagrań cieszyło się znakomitym suportem - m.in. Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, Tiesto, W&W, Blasterjaxx, Ummet Ozcan, Juicy M i wielu innych. Wystąpił w setkach klubów, dziesiątkach eventów oraz festiwali na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Muzyczne wydarzenia, na których występował i które wspomina najgoręcej to Electric Daisy Carnival (Wielka Brytania), UNIFI (Szkocaj), FRISKEE (Irlandia), Sunrise Festival, Global Gathering, Trance Around The World with Above & Beyond, Future Sound Of Egypt oraz Electrocity.

IMG_5596

Konrad s

Konrad S - Swoją muzyczną przygodę rozpoczął od hous’u, w przerwach eksperymentując z electro i minimal. Ostatecznie jednak jego zainteresowania skoncentrowały się wokół House, Future House, Deep House i Techno. Działając w Polsce, wystapił u boku znanych nazwisk ze świata muzyki klubowej.

Od 2010 roku poszerza zakres swoich słuchaczy za granicą. Mieszkając w Dublinie współpracował z grupą DHB, która nagromadziła na swoim koncie wiele ciekawych eventów,  gdzie swoje sety prezentowały znane nazwiska. Konrad S intensywnie udzielał się w Polskich i Dublińskich stacjach radiowych, w których prowadził swój własny program YEM”Your Exclusive Music”. Przyczynił się również do organizacji 4ech klubowych edycji WOŚP w Irlandii.

Od 2014 roku Dj rezydent dla Follow The Rabbit Ibiza, CSO Meneger dla Epic Production Agency Ibiza. Pod skrzydłami EPAI miał okazję zagrać w takich miejscach jak: Privilege Ibiza, El Pacha Hotel Ibiza, Bora Bora, Itacka Ibiza, Backyard Ibiza, Cafe Del Mar, Kiosk Ibiza. Ponadto swoje sety prezentował podczas takich imprez jak Magnum Prague oraz Electrocity Poland.

P1180343-scaled

Kostya

Dj, który już od najmłodszych lat nieustannie realizuje swoje muzyczne inspiracje. Organizator imprez z cyklu KRevents. Początkowo związany z klubami w Ostródzie, aktualnie w składzie Clubsound Management.
W  swoich setach preferuje porywające i energiczne brzmienia, począwszy od Big Room, poprzez electro, progresive house, oraz future house. Bywa jednak czasem, że w swoich setach ukazuje drugie muzyczne oblicze związane z gatunkiem techno czego przykładem są między innymi jego tematyczne podcasty Kostya Live Stream emitowane przez Clubsound TV.
38784232_2030958070294290_2743297767752335360_n

Adams

Adams - aktualnie rezydent klubu Kotwica w Szymbarku oraz przedstawiciel Clubsound Management. Jego muzyczna przygoda to połączenie talentu oraz ciężkiej pracy w dążeniu do zrealizowania swoich dj-skich zamierzeń. Muzyka to jego pasja oraz druga miłość. W swoich setach ceni nietuzinkowe brzmienia, nie szufladkując ich na poszczególne gatunki muzyczne, co czyni go niezwykle wszechstronnym dj-em.

Doświadczenie, którego nabył podczas wieloletniej muzycznej przygody, pozwala mu się odnaleźć w każdym klubie. W swojej muzycznej przygodzie odwiedził dziesiątki najlepszych klubów oraz miał przyjemność grać u boku wielu gwiazd światowej sceny klubowej.

Jego sety to prawdziwy wulkan pozytywnej energii, która skutecznie trafia w serca klubowiczów. Jego talent show mena sprawia, że każdy jego występ jest niepowtarzalny.

Shopping Cart
Przewiń do góry